购买 MT62F1G32D2DS-023-AAT-B-TR | MT62F1G32D2DS-023-AAT-B-TR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MT62F1G32D2DS-023-AAT-B-TR
MT62F1G32D2DS-023-AAT-B-TR
MT62F1G32D2DS-023-AAT-B-TR
仅供参考
制造商 Micron Technology Inc.
描述 LPDDR5 32G 1GX32 FBGA
送货服务
类别集成电路(IC) - 存储器
封装-
ECAD
系列-
记忆类型Volatile
内存格式DRAM
技术SDRAM - Mobile LPDDR5
内存大小32Gbit
内存接口Parallel
时钟频率3.2 GHz
写周期时间 - Word,Page-
访问时间-
电压 - 电源1.05V
工作温度-40°C ~ 105°C
安装类型Surface Mount
包/箱200-WFBGA
供应商设备包200-WFBGA (10x14.5)
MT62F1G32D2DS-023-AAT-B-TR Packaging
Insepction
MT62F1G32D2DS-023-AAT-B-TR FAQ
  • 1. How to order MT62F1G32D2DS-023-AAT-B-TR on Heisener?
  • 3. Are the MT62F1G32D2DS-023-AAT-B-TR price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MT62F1G32D2DS-023-AAT-B-TR?
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。